NASZE SUKCESY

2016/2017

***

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Żyj zdrowo"
II miejsce - Adrianna Ciszewska, Igor Pęgowski, Jan Rakowski
opiekun: Monika Dąbrowska

***

XIII Łaski Konkurs Polonistyczny
wyróżnienie - Patrycja Kraćkowska
wyróżnienie - Hubert Smolarek
wyróżnienie - Julia Zakrzewska
opiekun: Jolanta Górna

***

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
I miejsce - Jakub Sosinka
II miejsce - Igor Pęgowski
III miejsce - Patrycja Kraćkowska
opiekun: Jolanta Górna

***

Powiatowe Potyczki Matematyczne.
II miejsce - Hubert Smolarek
opiekun: Karolina Kozłowska

***

X Międzyszkolny Konkurs Informatyczny.
I miejsce - Damian Sowiński
opiekun: Monika Dąbrowska

***

III Międzyszkolny Konkurs Literacki "Ludzie listy piszą".
II miejsce - Hubert Smolarek
opiekun: Jolanta Górna

***

Konkursie międzyprzedszkolnym pt. "Czy znasz tych bohaterów bajek?"
III miejsce
opiekun: Anna Minias

2015/2016

***

Konkurs muzyczny "Mały przyjaciel przyrody".
I miejsce - Amelia Piecyk
opiekun: Anna Minias

***

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Żyj zdrowo"

III miejsce - Patrycja Kraćkowska, Damian Sowiński, Jakub Wlazło.
opiekun - Monika Dąbrowska

 

***

Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Dyktando szkół podstawowych"

I miejsce - Jakub Kardas w kategorii klas trzecich
I miejsce - Alicja Markiewicz w kategorii klas szóstych
III miejsce - Hubert Smolarek w kategorii klas piątych
opiekun: Jolanta Górna

***

XII Łaski Konkurs Polonistyczny (powiatowy)

III miejsce - Filip Małolepszy laureat
wyróżnienie - Alicja Markiewicz finalistka
wyróżnienie - Damian Zieliński finalista
opiekun: Jolanta Górna

***

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

III miejsce - Żaklina Wiktorowicz
opiekun: Monika Dąbrowska

***

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego eliminacje Powiatowe
II miejsce - drużyna w składzie Damian Zieliński, Adam Berbelski, Dawid Minias,

II miejsce - Damian Zieliński ( nagroda indywidualna) - opiekun: Dariusz Gradowski.

***

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Straży Pożarnej na etapie powiatowym.

I miejsce - Martyna Kardas - Dariusz Gradowski

***

II Międzyszkolny konkurs literacki "Ludzie listy piszą"

III miejsce - Alicja Markiewicz - Jolanta Górna

2014/2015

***

"Mój ulubiony wiersz".

II miejsce - Krystian Nowak - Ania Minias

***

Festiwal piosenki p.t "Ratujmy nasze serca".

II miejsce - kategoria Szkoły Podstawowe - Urszula Popielas, Dariusz Gradowski

***

III Międzyszkolny Konkurs piosenki "Zyj zdrowo".

III miejsce - Roksana Gruszczyńska, Jagoda Borecka - opiekun - Anna Minias

***

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Żyj zdrowo"

III miejsce - Adam Berbelski, Jakub Grochulski, Damian Zieliński, opiekun - Monika Dąbrowska

***

Powiatowe Eliminacje "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu"

II miejsce - Dawid Kikowski, Julia Siecińska, Joanna Tasarz, opiekun - Dariusz Gradowski

***

Konkurs Ortograficzny "Dyktando Szkół Podstawowych"

I miejsce - Alicja Markiewicz, opiekun - Jolanta Górna, (kategoria klas piątych)

II miejsce - Hubert Smolarek, opiekun - Jolanta Górna, (kategoria klas czwartych)

***

"Igrzyska Młodzierzy Szkolnej 2014/15". Mistrzostwa Powiatu Łaskiego SZS w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt.

III miejsce - klasa V-VI, opiekun - Piotr Maciejewski

***